.

Informace pro zájemce : volné nebytové prostory k pronajmutí !  Kanceláře, ordinace i dílna o výměře 70 m2 s venkovní plochou !  Kontaktujte jednatele společnosti Miroslava Stehno : sal@chnet.cz, 569 641 432.

Info :
salpoliklinika-chotebor.cz

Na Poliklinice Chotěboř je imobilním pacientům k dispozici schodolez s obsluhou pro dopravu po schodech do vyšších pater budov polikliniky. Službu schodolezu je potřeba zamluvit na konkrétní hodinu a datum
. minimálně jeden den dopředu na telefonním čísle 569 622 266 (paní Cempírková) nebo 569 641 432 (pan Stehno).

Přehled všech zdravotnických zařízení v Chotěboři

Lékařské pohotovost je poskytována ve všech nemocnicích, a to jak pro děti, tak pro dospělé.
Pro více informací klikněte na obrázky :

Zubní pohotovost okresu Havlíčkův Brod 2016 zde (stejně jako seznam chotěbořských zubařů) :

Zubní pohotovost 2016 i zde :

Multimediální hračka z Chotěboře pro děti od 18 měsíců

Aktuality v ordinačních dobách

Rentgen (MedicalRay s.r.o., MUDr. Zvancigerová) dočasně MIMO PROVOZ !  Předpokládaná obnova provozu od čtvrtka 26.5.2016  !

MUDr. Zvancigerová (UZ)  neordinuje : v pátek  27.5.2016  a   17.6.2016
Na UZ vyšetření se lze v době dovolené objednat na tel.č.569 641 431 nebo osobně na RTG oddělení v dopoledních hodinách

MUDr. Pátková (dětské)   :  v úterý 24.5.2016 nebude odpolední poradna pro kojence a v pátek 27.5.2016 ordinace do 10hod.

Rentgen (MedicalRay s.r.o., MUDr. Zvancigerová)  ve středu 8.6.2016 od cca 9.30 do cca 13.30 hod. odstávka radio-diagnostickéhozařízení z důvodu technické kontroly

MUDr. Bejdáková (chirurgie)  neordinuje : 8.6.2016  a   9.6.2016

Radiologické pracoviště na poliklinice v Chotěboři, od 1.1.2016 provozované společností MedicalRay s.r.o.

Provoz pracoviště rentgenové skiagrafie a zubních rentgenů je zajištěn denně v pracovních dnech a provádí jej proškolené RTG laborantky. Zhodnocení snímků provádí lékař radiodiagnostik s atestací II. stupně.
Hlavním přístrojem rentgenového pracoviště je moderní skiagrafický přístroj Fomei Combi Elevator 2 od firmy FOMEI a.s. s technickým vybavením, odpovídajícím současným náročným požadavkům. Skiagraf pak doplňuje přístroj pro zubní radiologii ortopantomogram Avantex.
Pacient je během rentgenového vyšetření vystaven ionizujícímu záření, proto je toto vyšetření prováděno pouze z indikace lékaře.

Dále radiologické pracoviště poskytuje komplementární zdravotní službu ultrasonografie přístrojem BTL-DC 6, Mindray. Provádí lékař radiodiagnostik s atestací II. stupně.

Informace dle zákona 372/2011 Sb. :

1. Ceník zdravotních výkonů nehrazených z všeobecného  zdravotního pojištění

2.
Ceník ekonomicky náročnějších variant zdravotní péče

3.
Poučení osoby spolupracující při rtg. vyšetření - doprovodu

Dle Zákona o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů 379/2005 Sb.
Zákaz kouření
§ 8
(1) Zakazuje se kouřit
e)   ve vnitřních prostorách zdravotnických zařízení všech typů, s výjimkou uzavřených psychiatrických oddělení nebo jiných zařízeních pro léčbu závislostí, a to v prostorách, které jsou stavebně oddělené a při pobytu osob s možností větrání do prostor mimo budovu.

Hasičský záchranný sbor ČR - 150 Zdravotnická záchranná služba - 155 Policie ČR - 158 Městská policie - 156 Mezinárodní linka tísňového volání - 112

poslední aktualizace 24.05.2016

'My