.

Info :
salpoliklinika-chotebor.cz

Přehled všech zdravotnických zařízení v Chotěboři

Lékařské pohotovost je poskytována ve všech nemocnicích, a to jak pro děti, tak pro dospělé.
Pro více informací klikněte na obrázky :

Zubní LPS

Povinnost nosit ochranu dýchacích cest (roušku) v prostorách polikliniky Chotěboř

Aktuality v ordinačních dobách

Očkovací centra Vysočina - nově CHOTĚBOŘ                 Gymnázium Chotěboř - Jiráskova 637 - Sportovní hala

tel.: 724 560 875      (7-11 a 12-20 hod.)

Út, St, Čt, Pá:    12.00 - 20.00
So:     08.00 - 16.00

Rezervace na odkaze zde. Plně bezbariérové prostory, vstup, výstup i sociální zázemí.
Parkování pro osoby se sníženou pohyblivostí přímo před vstupem do OC, další parkovací místa dle plánku.

Dětská lékařka MUDr. Olga Pátková

tel.: 569 623 976
mobil: 727 821 621

Ve středu dne 5.5.2021 dovolená, zástup pro akutní stavy MUDr. Marcela Mihályová.

MUDr. Janka Zvancigerová

MedicalRay s.r.o.

V pátek dne 7.5.2021 ultrazvuk neordinuje, RTG zůstává v provozu

Kožní ambulance MUDr. Varjassyové

tel.: 569 621 000
mobil: 722 093 575

Pátek - 07.05.2021 - 07:00 - 11:00 hod. - mimořádná ordinace v rámci testovacího týdne - ET testy (vše samozřejmě na objednání)
Úterý - 11.05.2021 - ordinace od 08:00 hod.
Pondělí 17.05.2021 a Úterý 18.05.2021 - DOVOLENÁ

ORL ambulance MUDr. Kunorové

tel.: 569 626 212
mobil: 720 410 083

Ambulance je zapojena do celoplošného antigenního testování.V ambulanci provádíme odběry PCR - výtěr z nosohltanu, přední části nosu, tampónkový ze slin.

VYŠETŘENÍ PROTILÁTEK SARS-CoV -2 / COVID19 / V LABORATOŘI POLIKLINIKY CHOTĚBOŘ

tel.: 569 621 017

Naše laboratoř provádí vyšetření celkových protilátek proti nukleokapsidovým  proteinům / Anti-SARS-CoV-2 / a proti spike proteinům / Anti-SARS-CoV-2-S /, které vykazují vysokou neutralizační /ochrannou / schopnost a velmi dobře korelují s detekcí neutralizačních protilátek.
Kombinace vyšetření protilátek proti těmto dvěma proteinům zajišťuje vysokou senzitivitu a specificitu toho testu.

KDY A PROČ SI NECHAT PROTILÁTKY PROTI SARS CoV-2 VYŠETŘIT.

• Máte podezření, že jste prodělali onemocnění COVID 19. Byli jste v karanténě nebo v prostředí s výskytem tohoto onemocnění, neměli jste příznaky typické pro toto onemocnění a chcete vědět, zda jste onemocnění prodělali.
• Kontrola úspěšnosti vakcinace. ​Doporuučujeme  provádět odběr cca. 14 dní po kontaktu s virem nebo PCR pozitivitě. Tento test není vhodný pro zachycení časné fáze infekce. V časné fázi infekce spočívá diagnostika onemocnění COVID 19 v přímé detekci SARS-CoV-2  PCR technikou.

INFORMACE K PROVEDENÍ TESTU NA PROTILÁTKY

Odběry provádíme každý pracovní den bez objednání ve všech odběrových místech naší laborartoře. Na odběr není nutné být nalačno .Cena vyšetření je 450 Kč a dostupnost výsledku je do druhého pracovního dne.

- NABÍDKA PRACOVNÍ SÍLY -
Diplomovaná všeobecná zdravotní sestra hledá práci v ordinaci u lékaře. Mám dvouletou praxi v ordinaci dětského lékaře a roční praxi všeobecná sestry v Domově seniorů. Hledám práci na HPP, lze i na zkrácený úvazek. Mám zkušenosti s PC programy Smart Medix a Cygnus. V případě zájmu využijte, prosím, uvedený kontaktní e-mail (votavovaver@seznam.cz), CV odešlu obratem. Děkuji.Veronika Plíhalová

Protiepidemický systém ČR

Koronavirus MZCR     Odběrové místo - Covid-19 v Okresní nemocnici Havlíčkův Brod
Centrální rezervační systém MZ ČR - testování, očkování, aktuality
COVID-19 v Kraji Vysočina

Provoz výtahu na poliklinice Chotěboř:

Hlavní nástupní
(a ovšem i výstupní při opouštění polikliniky) je stanice výtahu P , přístupná z chodby v přízemí čp.669 (chirurgie, UZ, RTG, MUDr. Nejedlý - stará budova).
Pro ryze bezbariérový nástup i výstup lze použít nádvorní stanici O, přístupnou průjezdem na dvůr polikliniky. Výtah z úrovně  O  v nádvorním traktu polikliniky bude v provozu do 13 hodin. Poté budou průjezdová vrata i výtahové dveře v úrovni O uzamčeny (provozní a bezpečnostní důvody).

V intervalu 13:01 až 18:00 ( 18:00 uzamčení čp. 669) je třeba k nástupu do výtahu i výstupu (opouštění polikliniky) použít stanici výtahuv přízemí čp.669 (stará budova).

K přístupu do budovy čp. 623 (nová budova) ze stanice výtahu 1 použijte chodbu v 1. patře okolo rehabilitace Janáčková, stomatologické laboratoře a biochemické laboratoře a průchod k ordinaci dětské lékařky MUDr. Mihályové. Ve stanici 2 pak k přístupu na gynekologii MUDr. Pospíšila a rehabilitaci Mgr. Ždímala použijte chodbu ve 2. patře směrem doprava, a to okolo kadeřnictví Polívková, zdravotní masáže Pecinová a poté průchodem do nové budovy.
Pro snazší orientaci jsou přístupové prostory jednotlivých stanic výtahu i vlastní kabina výtahu opatřeny informačními tabulemi a při výstupech v jednotlivých stanicích jsou tyto informace doplněny i hlasovým popisem.
Na tomto linku najdete najdete návod k použití výtahu. Stejný je samozřejmě k dispozici i v kabině výtahu.