.

Info :
salpoliklinika-chotebor.cz

Přehled všech zdravotnických zařízení v Chotěboři

Lékařské pohotovost je poskytována ve všech nemocnicích, a to jak pro děti, tak pro dospělé.
Pro více informací klikněte na obrázky :

Zubní LPS

Povinnost nosit ochranu dýchacích cest (roušku) v prostorách polikliniky Chotěboř

Aktuality v ordinačních dobách

- 5. března

MedicalRay, MUDr. Zvancigerová: dne 5.3.2021 UZ neordinuje, RTG v provozu.

Protiepidemický systém ČR

Koronavirus MZCR     Odběrové místo - Covid-19 v Okresní nemocnici Havlíčkův Brod
Centrální rezervační systém MZ ČR - testování, očkování, aktuality
COVID-19 v Kraji Vysočina

Provoz výtahu na poliklinice Chotěboř:

Hlavní nástupní
(a ovšem i výstupní při opouštění polikliniky) je stanice výtahu P , přístupná z chodby v přízemí čp.669 (chirurgie, UZ, RTG, MUDr. Nejedlý - stará budova).
Pro ryze bezbariérový nástup i výstup lze použít nádvorní stanici O, přístupnou průjezdem na dvůr polikliniky. Výtah z úrovně  O  v nádvorním traktu polikliniky bude v provozu do 13 hodin. Poté budou průjezdová vrata i výtahové dveře v úrovni O uzamčeny (provozní a bezpečnostní důvody).

V intervalu 13:01 až 18:00 ( 18:00 uzamčení čp. 669) je třeba k nástupu do výtahu i výstupu (opouštění polikliniky) použít stanici výtahuv přízemí čp.669 (stará budova).

K přístupu do budovy čp. 623 (nová budova) ze stanice výtahu 1 použijte chodbu v 1. patře okolo rehabilitace Janáčková, stomatologické laboratoře a biochemické laboratoře a průchod k ordinaci dětské lékařky MUDr. Mihályové. Ve stanici 2 pak k přístupu na gynekologii MUDr. Pospíšila a rehabilitaci Mgr. Ždímala použijte chodbu ve 2. patře směrem doprava, a to okolo kadeřnictví Polívková, zdravotní masáže Pecinová a poté průchodem do nové budovy.
Pro snazší orientaci jsou přístupové prostory jednotlivých stanic výtahu i vlastní kabina výtahu opatřeny informačními tabulemi a při výstupech v jednotlivých stanicích jsou tyto informace doplněny i hlasovým popisem.
Na tomto linku najdete najdete návod k použití výtahu. Stejný je samozřejmě k dispozici i v kabině výtahu.