.

Informace pro zájemce : volné nebytové prostory k pronajmutí !  Kanceláře, ordinace !  Kontaktujte jednatele společnosti Miroslava Stehno : sal zavináč chnet.cz, 569 333 540.

Info :
salchnet.cz
salpoliklinika-chotebor.cz

Přehled všech zdravotnických zařízení v Chotěboři

Na Poliklinice Chotěboř je imobilním pacientům k dispozici schodolez s obsluhou pro dopravu po schodech do vyšších pater budov polikliniky. Službu schodolezu je potřeba zamluvit na konkrétní hodinu a datum
minimálně jeden den dopředu na telefonním čísle 569 333 540 (pan Stehno)

Lékařské pohotovost je poskytována ve všech nemocnicích, a to jak pro děti, tak pro dospělé.
Pro více informací klikněte na obrázky :

Zubní pohotovost 2018 zde :

Aktuality v ordinačních dobách

Pediatrie Chotěboř (dětské, MUDr. Pipek)  : ve středu  18.4.2018   odpolední ordinace výjímečně pouze do 15 hodin.

MUDr. Mihályová (dětské)  19.4.2018 : nebude dopolední ordinace v Chotěboři a Malči.
Odpolední poradna a ordinace v Chotěboři beze změny.

MUDr. Kunorová (ORL)   neordinuje : 20.4. - 24.4.2018.

!!!   Důležitá informace pro pacienty :
ordinace MUDr. Francové bude provozována v nezměněné podobě a ve stejných místnostech
i od 1.1.2018.
Jejím  zřizovatelem však bude Endokrinologie Vysočina s.r.o. MUDr. Sylvie Špitálníkové
  !!!
Od 18.12.2018 změna telefonního čísla ordinace (MUDr. + sestra) na : 569 333 548  .

Dle Zákona o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů 379/2005 Sb.
Zákaz kouření
§ 8
(1) Zakazuje se kouřit
e)   ve vnitřních prostorách zdravotnických zařízení všech typů, s výjimkou uzavřených psychiatrických oddělení nebo jiných zařízeních pro léčbu závislostí, a to v prostorách, které jsou stavebně oddělené a při pobytu osob s možností větrání do prostor mimo budovu.

Hasičský záchranný sbor ČR - 150 Zdravotnická záchranná služba - 155 Policie ČR - 158 Městská policie - 156 Mezinárodní linka tísňového volání - 112

poslední aktualizace 16.04.2018

'My